Superbetin destek sistemi sayesinde sitede sunulan tüm olanaklara dair bilgi alabilirisiniz. Müşteri hizmetleri sistemi 7/24 hizmet veren nitelikli yapısı ile göz doldurmaya devam ediyor. Konusunda uzman olan temsilciler ile iletişim kurmak için bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Canlı Destek Hattı Nasıl Çalışır?

Superbetin destek sistemi hakkında dikkate alınması gereken temel özellikler;

  • Canlı destek hattı ana sayfanın hemen sol alt kısmında yer alan sohbet butonuna tıkladığınız zaman karşınıza çıkacaktır.
  • Sorunuzu belirtilen alana yazarak yanıt verilmesini beklemelisiniz.
  • Yanıt verilmesi için uzun süreler beklememeniz için oldukça kapsamlı bir sistem geliştirilmiştir.
  • Kuyrukta kaç kişi kaldığı da belirtildiği için sorunuza ne zaman yanıt verileceği konusunda bilgi alabilirsiniz.
  • İletişim adımının hemen akabinde kullanıcıların direkt olarak bu aldıkları yanıtlardan memnun kalıp kalmadıklarına dair puan verme hakları da vardır.
  • Sitede sizin verdiğiniz puanlar üzerinde gerekli olan revizyonlar tamamlanıyor.

Sadece bu özellikler dahi kullanıcıların sitede elde edecekleri genel memnuniyet seviyesi hakkında bilgi vermektedir. Bu harika sistem sizin için tam biri yol gösterici olacak.

Kullanıcıların Whatsapp iletişim hattını kullanma gibi bir hakları da bulunmaktadır. Bu noktada bir diğer alternatif de Telegram hattıdır. Telegram hattı ile sadece sorularınızı dile getirmeyeceksiniz aynı zamanda site güncellemelerinden de haberdar olacaksınız.

SSS ile Temel Bilgileri Alın

SSS aracılığı ile canlı destek hattına bağlanmadan da bilgi alma imkanını yakalayacaksınız. Sıkça Sorulan Sorular aklınızda net bir soru olmasa dahi sitenin en temel Alanları ile alakalı en net bilgileri almanızı mümkün kılar. Bugüne kadar site temsilcilerine en sık sorulan sorular ve yanıtlarını içermektedir. Ayrıntılı bilgi verilmese de en azından temel anlamda size yardımcı olur.

E-mail Üzerinden iletişim Kurmak Mümkün Mü?

Canlı destek hattı ve SSS sistemleri üzerinden sorularınıza yanıt bulma imkanını daha kapsamlı bir biçimde elde edebilirisiniz. E-mail gönderdikten hemen sonra kullanıcılara 24 saat kapsamında geciktirilmeden yanıt sunulacaktır. E-mail ile iletişim sonrasında da sunulan hizmetten memnuniyetinize ilişkin dönüt verme gibi bir hakkınız da vardır. [email protected] mail adresi üzerinden sorularınızı, yorumlarınızı ve siteye dair sahip olduğunuz değerlendirmelerinizi iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir